Koduvahetus

Kas olete mõelnud vahetada oma olemasolev elamispind uue, parema, mugavama ja praktilisema korteri vastu? Kui jah, siis Oja tänaval kerkiv maja 118 on just midagi sellist.

Aitame muuta koduvahetuse protsessi Teile mugavamaks ja oleme valmis leidma Teie olemasolevale kinnisvarale ostja või üürniku, hõlbustades uue kodu ostmist Oja 118 kortermajja. Mõtleme igati kaasa ja pakume paindlikke lahendusi Teie senise kodu eest parima hinna saamisel ja Teile sobivaimal ajal muretult müümiseks.

Koostöös pankadega aitame korteri otsmisel laenuga leida optimaalsemaid laenutingimusi ning lihtsustame suhtlust pangaga. Samuti nõustame kokkuleppe sõlmimist pangaga senise kodulaenu ümbervormistamisel uue kodu ostmiseks.

Küsige lisainfot või tulge konsultatsioonile meie abivalmite maaklerite juurde.

Tutvu müügiinfo ja -protsessiga

1. Broneerimine
Korteri broneerimisel sõlmitakse ostjaga broneerimiskokkulepe ning alustatakse võlaõigusliku müügilepingu ettevalmistamisega. Soovi korral väljastatakse ostjale korteri müügipakkumine pangalaenu taotlemiseks.

2. Võlaõiguslik müügileping
Korteri ostmisel enne Oja kodu valmimist sõlmitakse korteri ostjatega korteriomandi notariaalne võlaõiguslik müügileping. Võlaõiguslepingu sõlmimisel tasub ostja 15%* ostuhinnast
*KredExi käendusel eluasemelaenu võtmisel või lisatagatisega 10% omafinantseeringu eritingimusega laenu saamisel tasub eraisikust ostja korteri võlaõiguslepingu sõlmimisel 10% ostuhinnast.

3. Asjaõiguslik leping
Kui Oja kodu ja korter on kokkulepitud seisukorras ostajale üleandmiseks valmis, sõlmitakse notariaalne asjaõiguslik leping. Ostja tasub ülejäänud osa ostu-müügi hinnast ning toimub korteri valduse üleandmine ja omandiõiguse üleminek.

Juhul kui soovite lisainfot müügiprotsessi kohta, võtke ühendust meie maakleriga.

Finantseerimine

Varsti leiad siit info laenuvõimaluste kohta - seni palun võta ühendust Kinnisvaraekspert maakleriga, kes aitab Sulle soovitada sobivaid laenuvõimalusi ja koostab vajadusel müügipakkumise laenuotsuse tarbeks.