Praktiline kodu praktilises asukohas

Kodu Oja ja Liblika tänava nurgal kõlab nagu muinasjutt. Lähedal on paljud olulised taristulahendused. Kesklinn on vaid jalutuskäigu kaugusel. Läbimõeldud, mugav ja praktiline planeering kogu majas on toodud ka kõikidesse korteritesse.

Alates teisest korrusest on kõigil korteritel avar rõdu ja ei ole muret panipaikade, parkimise ega ka laste mängulusti turvalisusega - mõeldud on kõigele.

Kortermaja arhitektiks on Margit Kõrts ja insenertehnilised lahendused AS Pärnu EKE Projekt poolt. Arendajaks ja ehitajaks on Pärnu pereettevõte AS SA.MET. Oja 118 korterelamu valmimine on planeeritud 2019 aasta märtsikuusse.

Läbimõeldud, mugav ja praktiine planeering

  1        Parkla
  2, 3   Parkimiskohad linna territooriumil
  4       Lastemänguväljak
  5       Tõkkepuuga sissesõit
  6       Prügikonteinerid 4 tükki, 600 L
  7       Sissepääs

Ehitusinfo

Hoonel on vaivundament. Kõik kandvad seinad on Columbia plokkidest. Välisseinad on EPS soojustusega (200 mm) ning viimistletud Dryvit-krohviga. Korterite vahelised seinad on Columbia plokist, krohvitud ja viimistletud. Korterite siseseinad esimesel korruselon aeroc plokist 100 mm ja kõrgematel korrustel kipsvaheseinad. Vahelagedeks on monteeritav õõnespaneel. Majal on lamekatus, mille kattematerjaliks rullkate.

Korteritel on hea kvaliteediga ning heli- ja soojapidavusega kolmekordse klaasiga PVC raamis pakettaknad (selektiivklaas, mürakindlad). Maja välisuksed on turvaklaasiga metallprofiilis, olemas on fonolukudKorterite välisuksed on tamme spoon kattega ja EI 30 tulepüsivusega. Trepikojad on krohvitud ja värvitud, trepid ja trepimarsid lihvitud betoonist või kaetud klinkerplaadiga.

Kortermaja on ühendatud linna võrkudega. Soe vesi tuleb maja soojussõlmest ning sooja- ja külma vee tarbimine mõõdetav korterikohaselt. Keskküte toimib kaugküttevõrgu baasil. Korterites on ruumipõhiselt reguleeritav vesipõrandaküte, sh. niisketes ruumides. Ventilatsioon on soojustagastusega eelsoojendusega sundventilatsioon, mille agregaadid asuvad katusel.

Pistikupesade ja lülitite paigaldus tehakse vastavalt elektriprojektile, paigaldatakse korteriomandikohased kahetariifsed elektriarvestid. Igas korteris on TV- ja internetiühenduse valmidus. Korterisisene TV võrk ehitatakse tähtsüsteemis, mis võimaldab kasutada erinevate kaabel-TV firmade koaksiaalvõrgu kaudu edastavaid teenuseid. Kvaliteetse netiühenduse tagab korteris majasisene fiiberoptilise kaabli võrk ehk igasse korterisse on toodud optiline kaabel, mis on vajalik nii laitmatu HD, nutiTV kui ka tuleviku ehk tänasest 10 x kiirema interneti tarbeks. Maja välisukse avamine toimub korterist HikVision fonosüsteemi kaudu, mis sisaldab 7“ puutetundliku ekraaniga juhtpaneeli korteris.