Praktiline kodu praktilises asukohas

Kodu Oja ja Liblika tänava nurgal kõlab hubaselt. Elanike poolt hinnatud elurajooni on valminud uus kaasaegne 59 korteriga kuuekordne korterelamu, mille ehitajaks on Pärnu oma tunnustatud ehitusettevõte AS SA.MET, kes omab suuri kogemusi ehitusalal ja on võtnud südameasjaks luua Pärnusse hea elukeskkond nii kvaliteedi kui hinnataseme poolest.

Läbimõeldud ja mugavad korteriplaneeringud, praktiline asukoht – see on nagu uus oaas Oja elamurajoonis! Oma sisehooviga kortermajas asuvad 1- kuni 4-toalised korterid, kõigis korterites on vesipõrandaküte (keskküte) ja sundventilatsioon, esimeste korruste korteritel on terrassid, kõrgematel korteritel avarad rõdud, majas on lift, videovalve, oma parkla (pakimiskoht müüakse eraldi) ja laste mänguväljak. Kõigele on mõeldud ning seda pärnakale kättesaadaval hinnatasemel! Oja kodus leiavad sobiva korteri väga erinevate vajadustega leibkonnad. Korterid sobivad nii koduks kui investeerimiseks, naabruses on palju suuri tööandjaid, lasteaed, ühistransport, kergliiklusteed.

Oja 118 korterelamu, see ongi KODUSELT MUGAV, PRAKTILINE JA SOODNE!

Asendiplaan

  1        Parkla sisehoovis
  2, 3   Parkimiskohad linna territooriumil
  4       Laste mänguväljak
  5       Sissesõit sisehoovi (piiratud tõkkepuuga)
  6       Prügikonteinerid
  7       Sissepääs kortermajja

Ehitusinfo

Hoonel on vaivundament. Kõik kandvad seinad on Columbia plokkidest. Välisseinad on EPS soojustusega (200 mm) ning viimistletud Dryvit-krohviga. Korterite vahelised seinad on Columbia plokist, krohvitud ja viimistletud. Korterite siseseinad esimesel korruselon aeroc plokist 100 mm ja kõrgematel korrustel kipsvaheseinad. Vahelagedeks on monteeritav õõnespaneel. Majal on lamekatus, mille kattematerjaliks rullkate.

Korteritel on hea kvaliteediga ning heli- ja soojapidavusega kolmekordse klaasiga PVC raamis pakettaknad (selektiivklaas, mürakindlad). Maja välisuksed on turvaklaasiga metallprofiilis, olemas on fonolukudKorterite välisuksed on tamme spoon kattega ja EI 30 tulepüsivusega. Trepikojad on krohvitud ja värvitud, trepid ja trepimarsid lihvitud betoonist või kaetud klinkerplaadiga.

Kortermaja on ühendatud linna võrkudega. Soe vesi tuleb maja soojussõlmest ning sooja- ja külma vee tarbimine mõõdetav korterikohaselt. Keskküte toimib kaugküttevõrgu baasil. Korterites on ruumipõhiselt reguleeritav vesipõrandaküte, sh. niisketes ruumides. Ventilatsioon on soojustagastusega eelsoojendusega sundventilatsioon, mille agregaadid asuvad katusel.

Pistikupesade ja lülitite paigaldus on teostaud vastavalt elektriprojektile, paigaldatud on korterikohased kahetariifsed elektriarvestid. Igas korteris on TV- ja internetiühenduse valmidus. Korterisisene TV võrk on ehitatatud tähtsüsteemis, mis võimaldab kasutada erinevate kaabel-TV firmade teenuseid. Kvaliteetse netiühenduse tagab korteris majasisene fiiberoptilise kaabli võrk ehk igasse korterisse on toodud optiline kaabel, mis on vajalik nii laitmatu HD, nutiTV kui ka tuleviku ehk tänasest 10 x kiirema interneti tarbeks. Maja välisukse avamine toimub korterist HikVision fonosüsteemi kaudu, mis sisaldab 7“ puutetundliku ekraaniga juhtpaneeli korteris.